sleepi™ mini cot mattress – stokke®

104.90 129.00

SKU: 300600101 Kategori: Etiketë:

Një dyshek ku mund të flini si fëmijë. Për siguri dhe rehati optimale, është e rëndësishme që dysheku të jetë i cilësisë së lartë, kompakt dhe i ajrosur. Dysheku që merr frymë siguron qarkullimin e ajrit dhe largon dioksidin e karbonit të nxjerrë nga foshnja. Kjo ndihmon në shmangien e mbinxehjes. Një element veçanërisht i rëndësishëm kur fëmijët kthehen me bark gjatë gjumit dhe marrin frymë me kokën në dyshek. ​ Dysheku për shtratin Stokke® Sleepi™ Mini është bërë me shtresa të shumta rrjete 3D që ajroset me një brendshme në fibër elastike Sorona® Bikomponent që garanton kompaktësi, ajrim maksimal dhe tejkalim të standardeve më të larta të sigurisë. Si pjesa e brendshme që rreshtimi mund të hiqet lehtësisht për larje. Mbulesa lahet në makinë në 60°C dhe pjesa e brendshme mund të fshihet me një leckë të lagur. E pajisur me një gamë të gjerë çarçafësh dhe mbulesash mbrojtëse të koordinuara.

Specifications

Manufacturer

STOKKE

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

7040356001019

Our Product Number

300600101

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.