sleepi™ natural changing table – stokke®

289.90 359.00

SKU: 300583902 Kategori: Etiketë:

Tavolina e ndërrimit Stokke® Sleepi™ është shtesa perfekte e konceptit tonë të çerdhes Stokke® Sleepi™ dhe shoqërohet në mënyrë të përsosur me krevatet Stokke® Sleepi™. Me hapësirë ​​të hapur në fund për këmbët e prindërve, tavolina e ndërrimit Stokke® Sleepi™ garanton lartësi ideale për ndërrimin e foshnjës falë dyshekut të butë me mbushje të përfshirë. E gjithanshme dhe e bukur, tavolina e ndërrimit Stokke® Sleepi™ përmban një raft të madh të hapur për ruajtje të përshtatshme. Bazuar në rregullimin e orendive në dhomën e gjumit, tavolina e ndërrimit ju mundëson ta ndërroni fëmijën duke e pozicionuar ose anash ose përballë prindërve. E krijuar në një dizajn të pastër skandinav, tapeti i ndërrimit ka fituar “Red Dot Design”.
Tapeti i ndërrimit është i shkëputshëm dhe lahet në makinë.

Specifications

Manufacturer

STOKKE

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

7040355839026

Our Product Number

300583902

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.