sleepi™ tent white – stokke®

54.90 69.00

SKU: 300599301 Kategori: Etiketë:

Mbyllni fëmijën tuaj në një oaz qetësie dhe elegance me çadrën Stokke® Sleepi™. Krijoni një mjedis mikpritës dhe relaksues që fëmija juaj të ketë ëndrra të ëmbla. Lehtë për t’u ngjitur në shufrën e perdes, duke siguruar hije shtesë për gjumë të qetë gjatë ditës. Çadra Stokke®Sleepi™ është e miratuar sipas Oeko-Tex® Standard 100, klasi 1 dhe është krejtësisht pa substanca të dëmshme, siç garantohet nga certifikimi dhe kërkimet dhe teknologjitë më të fundit specifike për mirëqenien e fëmijës.

Specifications

Manufacturer

STOKKE

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

7040355993018

Our Product Number

300599301

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.