sleepi™ white changing table – stokke®

184.90 229.00

SKU: 300584101 Kategori: Etiketë:

Tavolina e ndërrimit mund të përdoret në mënyrë të sigurtë në komodinë Stokke® Sleepi™. Shiritat anësore mbrojtëse dhe dysheku i mbushur krijojnë një mjedis të rehatshëm dhe të sigurt për të ndërruar fëmijën tuaj. Lartësia e tavolinës së ndërrimit promovon kontaktin vizual dhe ju lejon të ndryshoni foshnjën duke e pozicionuar në anën e tij ose përballë prindërve, në varësi të bazës dhe shtrirjes së dhomës së gjumit. Është i pajisur me dyshek të papërshkueshëm nga uji me anë mbrojtëse për fëmijën. Dysheku është i butë në lëkurën e foshnjës, i lëvizshëm dhe lahet në makinë.

Specifications

Manufacturer

STOKKE

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

7040355841012

Our Product Number

300584101

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.