Slinky Original

9.99

SKU: 557894 Kategori: , ,

Ekziston vetëm një markë origjinale Slinky! Festoni 75-vjetorin e argëtimit të shkallëve të tundura me Slinky! Brezat e fëmijëve dhe të të rriturve kanë dashur të luajnë me Slinky.

Kjo lodër klasike me susta metalike ecën poshtë, vetëm ose në çifte, dhe bën një tingull të këputur. I shpikur rastësisht në 1943 nga Richard James, 2 vjet më vonë Slinky u prezantua dhe u shit menjëherë, që atëherë mbi 300 milionë slinky janë shitur në mbarë botën.

E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

JUST PLAY

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

03101-UK0-1A-01

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.