Sluggy Duggie 19cm Fidget Toy

5.00

S’ka stok

Kaloni momente argëtuese me këtë lodër fidget 19cm Sluggie Duggie! Mbajeni Duggie-n nga bishti i tij dhe rrotullojeni përreth ose tundeni përreth si një krimb dhe dëgjoni tingullin e tij qesharak.

Përdoreni për argëtim ndijor ose për tu qetësuar kur ndjeni pak stres dhe me madhësinë e tij portative, Duggie mund të jetë me ju kudo që aventurat tuaja t’ju çojnë!

Karakteristikat e produktit:

  • Krimbi shumëngjyrësh Sluggie Duggie fidget e bën lodrën perfekte ndijore
  • Lëvizeni rreth e rrotull dhe dëgjoni nyjet e tij që kërcasin dhe kërcejnë
  • Ndihmon në largimin e mërzisë
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R03-1293/ENT

Our Product Number

558063

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.