Smart Animals – Dog

8.00 10.00

Ka stok

SKU: 550049 Kategori: , , Etiketë:

Sillni shumë argëtim interaktiv në kohën e tyre të lojës me këtë Qen inteligjente Cute Friends.

Pavarësisht nëse argëtohen në dhomën e lojërave ose imagjinojnë aventura në park, fëmijët do të kënaqen shumë me këtë Qen inteligjent interaktiv. Me kaq shumë karakteristika të ndryshme për të zbuluar, ka shumë mundësi për argëtim.

Karakteristikat e produktit:

  • Një qenush i adhurueshëm në këmbë me drita dhe tinguj
  • Dizajn i lezetshëm i bardhë dhe blu
  • E përkryer për të frymëzuar kohët e lojës interaktive
  • Bateritë e kërkuara: 2 x AAA (nuk përfshihen)
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

WJ Tech

Manufacturer Number

RC2110

Our Product Number

550049

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11