Smashers Dino Island Egg by ZURU (Styles Vary)

15.00

SKU: 556445 Kategori: , ,

Përfundoni rrugën tuaj drejt një aventure epike parahistorike me Smashers Dino Island Egg.

Thyejeni vezën tuaj për të zbuluar 10 surprizat e fshehura brenda kësaj veze të mbushur me aksion! Kërkoni nëpër rërë të rrëmujshme dhe slime super elastik për pjesët tuaja Dino! Gjatë rrugës, kini kujdes që figura e bezdisshme e piratit të mos ju bëjë të ecni në dërrasë!

A do të gjeni T-Rex-in e fuqishëm, Spinosaurusin e frikshëm apo Stegosaurusin e fshehtë? Çfarë po prisni! Bëhuni shkatërrues për të zbuluar Smashers Dino-n tuaj të ri të rrezikshëm epik!

Karakteristikat e produktit:

  • Gërmoni, fryni dhe thyeni rrugën tuaj përmes mbi 10 surprizave të Dino Island dhe ndërtoni Dino SMASH-O-SAUR-in përfundimtar
  • Smashers është përvoja unike e lojës që ju lejon të goditni, dhe të copëtoni! Thyejeni vezën tuaj në copëza për të zbuluar thesaret e ishullit Dino. Ju madje mund të rindërtoni për të shkatërruar përsëri!
  • Përdorni imagjinatën tuaj për të krijuar betejën tuaj Dino, Pirate. A nuk do të krahasohet Pirati me bishën tuaj të fuqishme parahistorike? Apo ky Pirat i bezdisshëm ka hile në mëngë? Thyejini të gjithë për të zbuluar botën e Smashers Dino Island!
  • Smashers ofrojnë një përvojë të mahnitshme të lojës me prekje! Pjesët e Dino-s janë të fshehura në rërë të rrëmujshme dhe slime ultra-shtrirës për t’i eksploruar dhe zbuluar fëmijët!
  • Janë 3 kafshë prehistorike për t’u zbuluar. A do të ndërtoni T-Rex-in e fuqishëm, Spinosaurusin e frikshëm apo Stegosaurusin e fshehtë? Bëhuni goditës për t’i mbledhur të gjitha!
  • Përfshin 1x Vezë Dino; 1x Figurinë Pirate Smasher; 1x set me rërë; 1x set slime; 1x Smash-O-Saur; 1x Udhëzues për koleksionistët.
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ZURU

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7486SQ1

Our Product Number

539686

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.