Smashers Dino Island Mega Dino Egg by ZURU (Styles Vary)

39.99

SKU: 556446 Kategori: ,

Përfundoni rrugën tuaj drejt një aventurë epike parahistorike me Mega Egg Smashers Dino Island.

Thyejeni vezën për të zbuluar 25 surprizat e fshehura brenda saj! Kërkoni përmes shkumës, rërës dhe slimes super elastike për copat e dinosaurit. Gjatë rrugës, shikoni për një figurinë pirate të bezdisshme dhe 4 mini vezë epike që mbajnë karaktere ekskluzive!

Shikoni nga afër për të zbuluar 4 ngjitësit e ishullit Dino dhe kapësen e re të lapsit të kafkës së dinos, mes thesareve tuaja. Ndërtoni pjesët tuaja të dinos për të zbuluar se cilin Smash-o-saur keni zbuluar! A do të gjeni T-Rex-in e fuqishëm ose Stegosaurusin e fshehtë? Çfarë po prisni! Bëhuni shkatërrues për të zbuluar Smashers Dino-n tuaj të ri të rrezikshëm!

Karakteristikat e produktit:

  • Lëvizni, fryni dhe thyeni rrugën tuaj përmes mbi 25 surprizave të Dino Island dhe ndërtoni Dino SMASH-O-SAUR-in përfundimtar
  • Smashers është përvoja unike e lojës që ju lejon të goditni dhe të copëtoni! Thyejeni vezën tuaj Mega në copëza për të zbuluar thesaret e ishullit Dino. Shpërndani 4 mini surpriza vezësh për t’i lënë personazhet mini të lirë në ishullin Smashers Dino! Përdorni folenë për të rindërtuar vezët tuaja për t’i thyer përsëri!
  • Zbuloni mini surpriza me vezë me mbi 20 karaktere për t’i thyer dhe mbledhur! Thellë në thesarin Smashers do të zbuloni figurën e bezdisshme të piratit. A do të ketë ky pirat një shans kundër Smashers Dino-s tuaj?
  • Komponentët Smashers ofrojnë një përvojë të mahnitshme të lojës me prekje! Pjesët e Dino-s janë të fshehura në rërë, shkumë pambuku dhe slime për t’i shqyrtuar dhe zbuluar fëmijët!
  • Ka dy krijesa parahistorike dhe mbi 20 karaktere në mini vezët Smashers për të koleksionuar! Merrni Smashing për të zbuluar botën e Smashers Dino Island!
  • Përfshin 1x Vezë Mega Dino; 1x Figurinë Pirate Smasher; 1x Kafkë e Artë; 1x Scratch ‘n’ Find Map; 1x Dino Sand; 1x Dino Slime; 1x Dino Foam; 4x Stickers; 4x Mini Vezë Smash; 4x Personazhe surprizë; 1x Rindërtues i Vezëve Smash; 1x Fletë udhëzimi; 1x Udhëzues për koleksionistët.
  • Përmasat e përafërta: 29 x 20.8 x 18.7 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

ZURU

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7487

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.