Smashers Junior Dino Dig Large Egg by ZURU (Styles Vary)

39.99

SKU: 567056 Kategori: ,

Zbuloni aventura të mëdha për eksploruesit e vegjël me Smasher Junior Dino Dig Large Egg nga ZURU (Styles Vary).

Vogëlushi juaj do të pëlqejë të gërmojë nëpër brumin e butë të dinosaurëve dhe të zbulojë pjesë të fshehura të dinosaurëve Duke përdorur zgjidhjen e problemeve, ata do të lidhin pjesët e dinos dhe do të krijojnë shokun e tyre të ri Dino. Ka 18 surpriza në këtë vezë të adhurueshme, duke përfshirë 6 kallëpe për t’i dhënë formë brumit të madh 1 kg / 2 paund! Filloni aventurën tuaj sot dhe mblidhni të gjitha! Smashers Junior – Smash, ndërto dhe mëso!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x vezë Dino, 6 x copa Dino, 4 x ngjyra brumi Dino, 1 x kallëp daulle, 1 x kallëp kocke, 5 x kallëpe dinosauri, 5 x ngjitëse dino, 1 x fletë udhëzimi dhe 1 x udhëzues për koleksionistët
Çdo Smasher Junior Dino Dig Egg vjen me 1 dino të ndërtueshme. Zbuloni T-Rex dhe Brontosaurus për të krijuar botën përfundimtare të Dino Dig
Shtrëngimi dhe formimi i brumit Dino të përfshirë është i mahnitshëm për zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike të fëmijëve dhe ndërtimin e kreativitetit të tyre
Ka kaq shumë surpriza për të eksploruar duke përfshirë 4 ngjyra brumi, 6 kallëpe, ngjitëse dhe një Dino ultra të lezetshme!
Përmasat e përafërta: 29.1 x 20 x 20 cm
E pershtatshme per moshat 3 vjec +

Specifications

Our Product Number

567056

Age

3 Years +

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.