Snackles Britney Super-Sized 36cm Soft Toy by ZURU Wave 2

29.99

SKU: 566233 Kategori: ,

Snackles është pelushi super i butë ultra i shtrydhur që vjen i kombinuar me mini-markat tuaja të preferuara të bëra me shkumë.

Kënaqni dëshirat tuaja për përkëdhelje me këtë pelush 36 cm përkëdhelës! Çdo rostiçeri vjen me një histori komike të origjinës për t’ju treguar se si rostiçeri juaj ra në dashuri me ushqimin e tij. Mos qëndroni të uritur, ka 11 kërpudha të mëdha për të mbledhur (shiten veçmas). A do të gjeni Dragon Reese, apo Husky të Metrosë?

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Snackles Lodër e butë 36 cm me madhësi të madhe nga ZURU Wave 2
Snackles janë bërë nga pelushi më i butë, më i lezetshëm, i përsosur për përkëdhelje
Zbuloni se si rostiçeri juaj ra në dashuri me rostiçerin e tyre të preferuar përmes një stripi të lezetshëm komik!
Janë 14 ushqime për t’i mbledhur në Wave 2 (shiten veçmas), filloni të ndërtoni familjen tuaj të ushqimeve!
Përmasat e përafërta: 36 x 32 x 33 cm
I përshtatshëm që nga lindja

Specifications

Age

0 Months+

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.