Snuggle Buddies 30cm Endangered Animals Plush Toy – Tiger

15.00

Ka stok

Bëhuni gati për një aventurë emocionuese në xhungël me Maya, lodrën Tiger 32 cm nga seria Snuggle Buddies Kafshët e rrezikuara.

Pavarësisht nëse përqafoheni në kohën e gjumit ose imagjinoni aventura të mahnitshme të mbushura me aksion, kjo lodër e adhurueshme Tiger do të bëhet miku juaj i ri më i mirë. Maya ultra e butë, një fytyrë miqësore dhe një bisht i lezetshëm – perfekte për t’u strukur me të, por edhe ajo pëlqen të luajë!

Kjo lodër Tiger është mënyra perfekte për të mësuar më shumë rreth mbretërisë së kafshëve duke zhvilluar një ndërgjegjësim për speciet e rrezikuara në planetin tonë.

KARAKTERISTIKAT E PRODUKTIT:

Dimensionet e produktit: përafërsisht. 32 cm (H)

I përshtatshëm që nga lindja

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

315-10173-I

Our Product Number

546033

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8