Snuggle Buddies 34cm Endangered Animals Plush Toy – Elephant

15.00

S’ka stok

Kjo është Millie, elefanti 34 cm nga Snuggle Buddies. Kjo lodër super e butë është shoku i përsosur i përqafimit. Millie ka një gëzof gri super të butë, veshë të mëdhenj dhe një hundë të gjatë. Pavarësisht nëse e ftoni mikun tuaj të ri në një festë të veçantë lodrash ose imagjinoni aventura në Afrikë, do t’ju pëlqejë të argëtoheni me këtë lodër përkëdhelëse elefantësh.

Kjo lodër elefantësh është mënyra e përsosur për të mësuar më shumë rreth mbretërisë së kafshëve duke zhvilluar një ndërgjegjësim për speciet e rrezikuara në planetin tonë.

Karakteristikat e produktit:

Dimensionet e produktit: përafërsisht. 34 cm (H)
I përshtatshëm që nga lindja

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-10169-I

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.