Snuggle Buddies 30cm Endangered Animals Plush Toy – Orangutan

15.00

Ka stok

Bëhuni gati për përqafimet më të buta ndonjëherë me Winston, orangutanin 34 cm nga linja Snuggle Buddies kafshët e rrezikuara.

Kjo lodër Orangutan me ngjyrë portokalli të ndezur është kaq i lezetshëm! Winston ka një fytyrë miqësore, me gëzof super të butë, si dhe krahë të gjatë për ta ndihmuar atë të ngjitet në pemë. Mund të imagjinoni aventura të mahnitshme në Borneo dhe Sumatra ose të përqafoheni me mikun tuaj të ri në kohën e gjumit.

Kjo lodër është mënyra e përsosur për të mësuar më shumë rreth mbretërisë së kafshëve duke zhvilluar një ndërgjegjësim për speciet e rrezikuara në planetin tonë

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

315-10171-I

Our Product Number

546031

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8