Snuggle Buddies 30cm Endangered Animals Plush Toy – Rhino

15.00

S’ka stok

Bëhuni gati për kohën më të rehatshme të gjumit ndonjëherë me Stanley, lodrën Rhino 34 cm nga linja Snuggle Buddies Kafshët e rrezikuara.

Kjo lodër e vogël e adhurueshme Rhino do të bëhet miku juaj i ri më i mirë! Stanley ka një fytyrë miqësore, gëzof gri super të butë dhe dy brirë me thumba. Do t’ju pëlqejë të kaloni kohë me shokun tuaj të ri Rhino.

Kjo lodër Rhino është mënyra perfekte për të mësuar më shumë rreth mbretërisë së kafshëve duke zhvilluar një ndërgjegjësim për speciet e rrezikuara në planetin tonë.

Karakteristikat e produktit:

Dimensionet e produktit: përafërsisht. 34 cm (H)

I përshtatshëm që nga lindja

Specifications

Manufacturer Number

315-10170-I

Our Product Number

546030

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8