Snuggle Buddies 70cm Teddy Bear – Charlie

26.00

Bëhuni gati për përqafime super të buta me Charlie, arushi me gëzof Snuggle Buddies 70 cm.

Ky arush i ëmbël dhe me gëzof Snuggle Buddies po ju pret krahëhapur. Me një gjatësi prej 70 cm të shtrirë, ky pelush është absolutisht ideal për shumë përqafime. Charlie gëzofin më të butë që mund të imagjinohet dhe i pëlqen të shkojë në aventura emocionuese. Ky Snuggle Buddies Teddy është shoqëruesi i përsosur i kohës së lojës dhe përkëdheljes.

Karakteristikat e produktit

  • Dimensionet e produktit: përafërsisht. 70 cm (H) x 27 cm (L) x 18 cm (D)
  • Për moshat 12+ muaj

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-10119-I

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.