Snuggle Buddies 80cm Dinosaur

69.99 99.99

Vetëm 1 stok

Shijoni një aventurë super të lezetshme në epokën e dinosaurëve me Dinozaurin 80 cm Snuggle Buddies.

Ky triceratops me ngjyrë jeshile të ndezur është bërë nga pëlhurë super e butë me një rrobë me teksturë dhe një bark të verdhë me vija që është perfekt për t’u strukur.

Ky dinozauri do të sundojë mbi lodrat e tjera në dhomën tuaj të gjumit, por shkëlqimi në sytë e tyre jeshilë të ndezur tregon se gjithçka që ata duan vërtet është një përqafim.

Per moshën 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer Number

315-10152

Our Product Number

538143

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.