Snuggle Buddies 33cm Endangered Animals Plush Toy – Snow Leopard

15.00

Ka stok

Përqafoni lodrën prej pelushi Snow Leopard 33 cm nga linja e kafshëve të rrezikuara Snuggle Buddies.

Ky Leopard i vogël i bukur i borës është kaq i lezetshëm! Ai ka leshin më të butë ndonjëherë, me njolla të mahnitshme gri, bardh e zi. Mund të rehatoheni me mikun tuaj të ri në kohën e gjumit ose të shikoni shfaqjet tuaja të preferuara së bashku në divan.

Këto lodra Snuggle Buddies janë një mënyrë e shkëlqyer për t’i prezantuar të vegjlit me mbretërinë e kafshëve, veçanërisht speciet e rrezikuara që përballen me zhdukjen.

Për moshat 0+ muaj.

Specifications

Manufacturer

Addo

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-10172-I

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.