Snuggle Buddies Endangered Animals Koala 30cm Soft Toy

15.00

Përqafoni dhe flini me Sydney, lodrën koala 30 cm nga sfera Snuggle Buddies Kafshët e rrezikuara.

Kjo Koala e butë dhe me gëzof është shoku i përsosur në kohën e gjumit. Sydney ka sy të butë, të qëndisur, një hundë të mprehtë dhe veshë të mëdhenj e të bardhë. Do të dremitësh në pemët eukalipt, apo do të strukesh në divan në shtëpi? Sido që të jetë, gjumi është aktiviteti i preferuar i Sydneyt!

Kjo lodër e lezetshme Koala është mënyra perfekte për të mësuar më shumë rreth mbretërisë së kafshëve duke zhvilluar një ndërgjegjësim për speciet e rrezikuara në planetin tonë.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin lodrën e butë 1x Snuggle Buddies Kafshët e Rrezikuara
Sydney Koala është shoqëruesi i përsosur për të mësuar gjithçka rreth mbretërisë së kafshëve duke zhvilluar ndërgjegjësimin për speciet e rrezikuara në planetin tonë
Dimensionet e përafërta: 30 cm
Të përshtatshme për moshat 0+ muaj

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-10192-I

Our Product Number

542173

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.