Snuggle Buddies Mummy and Baby Bunny Soft Toy

15.00

Dhurojini fëmijës lodrën e tyre të parë të butë me mamin dhe lepurushin, të mrekullueshëm, prej pelushi nga Snuggle Buddies.

Ky set i adhurueshëm vjen me mami lepurushen të bardhë të ëmbël dhe me gëzof të bardhë, e cila mban afër fëmijën e saj të vogël në një përqafim të ngrohtë. Të dy lepurushët kanë lesh të butë për t’u përkëdhelur, me sy të lezetshëm, dhe një hundë rozë. Madje, mund ta nxirrni fëmijën (rreth 12 cm) nga doreza e nënës (rreth 26 cm) dhe të kënaqeni duke luajtur veçmas me këto krijesa të buta. E përkryer për duart e vogla për t’u mbajtur afër, kjo lodër e bukur prej pelushi është shoqëruesi i përsosur i butë për kohën e gjumit të fëmijëve.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 1x Snuggle Buddies Lodër te butë mami lepurushen me bebin e saj
Shoqëruesi i përsosur përkëdhelës për të vegjlit tuaj
Koleksiononi të gjitha lodrat e Snuggle Buddies (Shiten veçmas)
I përshtatshëm që nga lindja

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-10192-I

Our Product Number

542173

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.