So Slime D.I.Y Slimelicous Fast Food Studio

29.99

Ka stok

SKU: 547225 Kategori:

Kaloni kohë plot argëtim serioz me D.I.Y Slimelicious Fast Food Studio nga linja So Slime.

Ky set i mrekullueshëm ka gjithçka që ju nevojitet për të krijuar shumë slimes aromatike të frymëzuara nga ëmbëlsirat tuaja të preferuara. Thjesht shtoni ujë në pluhurat e përfshira dhe tundeni atë. Shikoni teksa shfaqet slime aromatike shumëngjyrëshe.

Fast Food Studio e bën lojën me slime tuaj edhe më argëtuese! Përdorni dispenzuesit e përfshirë për të ndezur imagjinatën tuaj, më pas dekorojini krijimet tuaja me vezullimin dhe rruazat me shkëlqim.

Për moshat 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Canal Toys

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

SSC161

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.