So Slime DIY Slime Factory

29.99

S’ka stok

SKU: 558398 Kategori: ,

Bëni slime tuaj të mahnitshëm me Fabrikën e Slime DIY So Slime. Përziejini pluhurat me ujë së bashku, më pas shtoni konfeti dhe shkëlqim dhe shikoni përbërësit të kombinohen në një slime super argëtuese dhe të lëmuar!

Mos harroni edhe personazhet tuaja të vogla surprizë! Është kaq argëtuese dhe e lehtë për t’u bërë, make-up deri në dhjetë slimes dhe filloni koleksionin tuaj të 4 personazheve vetëm në këtë fabrikë! Çfarë kombinimesh ngjyrash do të bëni?

Karakteristikat e produktit:

  • 1 Fabrikë Slime 10 Pluhura Slime Konfeti dhe Glitter 4 Personazhe Surprizë 1 Mjet dhe Gyp 3 Slime Shakers
  • Nuk ngjitet! Nuk bën rrëmujë! Thjesht shtoni ujë!
  • Bëni slime neon, pastel dhe metalik! Përzieni slime-n tuaj për të krijuar ngjyra të ndryshme.
  • Slime 100% origjinale DIY
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

CANAL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

SSC 002

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.