Sonic the Hedgehog Movie 2 – Knuckles 10cm Figure with Ring

15.00

SKU: 556827 Kategori: , , ,

Knuckles është një echidna e vështirë pa kohë për biseda të vogla. Ai është në një mision për të gjetur fuqinë më të madhe në univers dhe aksioni flet më shumë se fjalët.

Kjo figurë Knuckles e frymëzuar nga filmi është në madhësi 4 inç dhe në një pamje të përditësuar të elektrizuar. Knuckles vjen me një aksesor unaze që është i shkëlqyeshëm për fëmijët dhe adhuruesit. Ju mund ta vendosni këtë figurë me 13 pika artikulimi për të rikrijuar aksionin nga filmi. Filloni koleksionin tuaj sot!

Krijo tregime me figura të tjera Sonic the Hedgehog 2. (Çdo figurë shitet veçmas dhe në varësi të disponueshmërisë).

Karakteristikat e produktit:

  • Personazhet tuaj të preferuar nga filmi Sonic the Hedgehog 2!
  • Çdo figurë ka pika të shumta artikulimi për të pozuar
  • Asortimenti përmban Sonic, Tails, Knuckles dhe Super Sonic. (Figurat shtesë secila shiten veçmas në varësi të disponueshmërisë.)
  • Preferohet për moshat 3+ vjeç

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

414964

Our Product Number

546481_fire

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.