Sonic the Hedgehog Movie 2 – Sonic 10cm Figure with Map

15.00

S’ka stok

SKU: 556826 Kategori: , , ,

Sonic është heroi juaj tipik i iriqit adoleshent i shpejtë rrufe – ndalon krimin, shpëton botën dhe duket i lezetshëm ndërsa e bën atë.

Kjo figurë Sonic e frymëzuar nga filmi është në madhësinë 4 inç dhe në një pamje të përditësuar të elektrizuar. Sonic vjen me aksesorë për hartë dhe unaza që janë të shkëlqyera për fëmijët dhe adhuruesit. Ju mund ta vendosni këtë figurë me 13 pika artikulimi për të rikrijuar aksionin nga filmi. Filloni koleksionin tuaj sot!

Krijo tregime edhe me figura të tjera Sonic the Hedgehog 2. (Çdo figurë shitet veçmas dhe në varësi të disponueshmërisë).

Karakteristikat e produktit:

  • Çdo figurë ka pika të shumta artikulimi për të pozuar përfshinë aksesore të frymëzuar nga figura të filmit për lojë dhe argëtim.
  • Asortimenti përmban Sonic, Tails, Knuckles dhe Super Sonic. (Figurat shtesë secila shiten veçmas në varësi të disponueshmërisë.)
  • Preferohet për moshat 3+ vjeç

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

414954

Our Product Number

546202

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.