Sonic the Hedgehog Movie 2 – Tails 10cm Figure with Backpack

15.00

SKU: 556829 Kategori:

Tails është në një mision për të gjetur Sonic, duke përdorur trurin e tij, mijëra pajisje dhe, natyrisht, dy bishtat e tij! Kjo figurë Tails e frymëzuar nga filmi është 4 inç dhe në një veshje të përditësuar aviatori.

Tails vjen me çantë shpine dhe aksesorë Gizmowing që janë të shkëlqyera për fëmijët dhe fansat. Ju mund ta vendosni këtë figurë me 14 pika artikulimi për të rikrijuar aksionin nga filmi. Filloni koleksionin tuaj sot!

Krijo tregime edhe me figura të tjera Sonic the Hedgehog 2. (Çdo figurë shitet veçmas dhe në varësi të disponueshmërisë).

Karakteristikat e produktit:

  • Personazhet tuaj të preferuar nga filmi Sonic the Hedgehog 2! Çdo figurë ka pika të shumta artikulimi për të pozuar
  • Ka detaje autentike.
  • Asortimenti përmban Sonic, Tails, Knuckles dhe Super Sonic. (Figurat secila shitet veçmas në varësi të disponueshmërisë.)
  • Preferohet për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JAKKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

414984

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.