Sonic the Hedgehog Wave 11 – Modern Knuckles 10cm Articulated Figure

18.00

SKU: 561927 Kategori: ,

Kjo Sonic the Hedgehog Wave 11 – Figura e artikuluar 10 cm sigurisht që do të jetë shumë e pëlqyer nga fëmijët dhe adhuruesit e Sonic.

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të luajnë me këtë figurë të lëvizshme nga video-lojërat Sonic the Hedgehog. Çdo figurë ka pika të shumta të artikulimit duke përfshirë krahët, këmbët dhe kokën.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Figura e artikuluar 10 cm me një aksesor Star Spring
Figura paraqet pika të shumta të artikulimit
Përfshin një pjesë shtesë për të ndihmuar në ndërtimin e botës Sonic
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JAKKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

416794

Our Product Number

561927

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.