Sophie La Girafe – Giraffe Teether Set

24.99

S’ka stok

SKU: 542354 Kategori:

Qetësoni dhimbjet e mishrave të dhëmbëve me unazën e kruarjes së dhëmbëve Sophie the Giraffe.

Ky produkt për kruarjen e dhëmbëve ka një dizajn të këndshëm me dy unaza që kanë tekstura të ndryshme për të ofruar lehtësim për dhimbjet e mishrave të dhëmbëve. Ka dy dhëmbëza të përfshira, me tekstura të ndryshme për të ofruar lehtësim shtesë.

Çdo dhëmbëzues është i lehtë, duke e bërë të lehtë për duart e vogla të kapin dhe eksplorojnë.

Bërë nga gome 100% natyrale.

I përshtatshëm që nga lindja.

Specifications

Manufacturer

1 Two Kids

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

517407

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.