Space Jam: A New Legacy Season 1 Super Soot and Dunk Playset

29.99

Ka stok

SKU: 552613 Kategori:

Mirë se vini në Jam! Looney Tunes janë kthyer dhe kanë bashkuar forcat me kampionin e basketbollit LeBron James në një aventurë epike të botës kibernetike në Space Jam: A New Legacy. Tani mund të keni figurën e parë të aksionit me gjuajtje, me të vetmin LeBron James!

Testoni aftësitë tuaja të gjuajtjes. Për të gjuajtur, ngarkoni topin në dorën e tij, tërhiqeni atë, gjuani dhe shënoni një 3 pikësh! Vendoseni LeBron në Launcher për ta lëshuar atë në ajër për një dunk që vetëm LeBron mund ta bëjë! Sfidoni miqtë tuaj në një ndeshje të mbushur me aksion dhe përdorni numrin në kutinë e basketbollit për të ruajtur rezultatin! E krijuar për të emocionuar, kjo figurë Shoot & Dunk është plot argëtim dhe aksion të filmit Space Jam: A New Legacy!

Gjithçka është e përfshirë në mënyrë që të mund të filloni të gjuani dhe të shënoni si dhe të tregoni lëvizjet tuaja! Ky set përfshin një grup basketbolli me tabelë, figurën LeBron James, Launcher, 2 topa basketbolli, ngjitëse dhe një manual udhëzimi.

Përmasat e produktit 25,5 x 17,6 x 17,8 cm

Dhuratë ideale për moshat 4+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Moose

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

14568

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.