Sparkle Girlz Unicorn Princess Doll by ZURU (Styles Vary)

9.00

SKU: 549313 Kategori:

Bashkohuni me Sparkle Kingdom magjike për shumë argëtim imagjinativ kukullash njëbrirësh me lodrat Sparkle Girlz!

Nëse ata janë duke pritur një top mbretëror ose duke aventuruar mes luleve në kopshtet e pallatit, fëmijëve do t’ju pëlqejë të krijojnë argëtim me këtë kukull Princeshë.

Ka edhe më shumë argëtim Sparkle Girlz në The Entertainer!

Karakteristikat e produktit:

Stilet ndryshojnë
Mblidhini të gjitha për të ndërruar veshjet për një argëtim më vajzëror!
E pershtatshme per moshat 3 vjec +

Specifications

Age

3 Years +

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.