Sparkle Girlz Winter Princess Doll by ZURU (Styles Vary)

9.00

SKU: 550931 Kategori:

Sillni një spërkatje magjie në kohën e tyre të lojës me këtë kukull Princesha Dimërore Sparkle Girlz nga sfera Zuru.

Pavarësisht nëse ata janë duke pritur një top mbretëror ose duke bërë engjëj bore në kopshtet e pallatit, fëmijëve do t’ju pëlqejë të bëjnë argëtim të ftohtë me këtë kukull Princeshë Dimri. Ka 4 për të mbledhur në gamën, secila e kompletuar me një veshje shumëngjyrëshe dhe flokë me shkëlqim që përputhen.

Karakteristikat e produktit:

Princesha e bukur e zanave të dimrit për aventura fantazi
Çdo kukull vesh një veshje shumëngjyrëshe me shumë shkëlqim
4 zanat e dimrit për t’u mbledhur (shitet veçmas, njëra e dhënë)
Paraqitur në një kon, perfekt për dhuratë
Ka shumë kukulla më të mahnitshme për t’u zbuluar në gamën tonë Sparkle Girlz. Zbuloni të gjitha këtu në The Entertainer.

Për moshat 3-10 vjeç.

Specifications

Age

3 – 10 Years

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.