Spirit Untamed Horse Figure – Dark Brown with Black Mane

13.00

S’ka stok

SKU: 561688 Kategori: ,

Bëhuni pjesë e miqësisë dhe trimërisë me Spirit Untamed Horse Figure me ngjyrë kafe e errët.

Frymëzuar nga filmi i animuar i DreamWorks Spirit Untamed, këta kuaj të bukur janë gati për aventura. Çdo kal ka një bisht bukur të gjatë, të përsosur për t’u kujdesur dhe një kokë të lëvizshme që të mund të bëni një pozë! Mblidhni të gjithë miqtë tuaj Spirit dhe krijoni rrëfimin tuaj të Untamed Spirit.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Figura e kalit të pazbutur në kafe të errët me arna ngjyrë bezhë dhe mane të zezë
  • Frymëzuar nga filmi i animuar Spirit Untamed nga DreamWorks
  • Çdo kalë i vogël është afërsisht 8 inç i gjatë
  • Mblidhni të gjithë kuajt e tufës Spirit Untamed (secili shitet veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Our Product Number

554262

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.