Spy Ninjas 3′ Collectible Figures 4 Pack (Styles Vary)

24.99

SKU: 556810 Kategori: ,

‘Çkemi, Spy Ninjas! Ne jemi një ekip miqsh të mirë që krijojnë video të aventurave tona të përditshme plot aksion. Ne përdorim artet marciale dhe aftësitë e detektivëve për të gjetur të dhëna dhe për të zgjidhur enigmat për të mposhtur armikun tonë – organizatën e keqe të hakerëve Project Zorgo, e cila synon të marrë kontrollin e internetit!

Ne jemi të ngazëllyer që ju bashkoheni me ne në misionin tonë për të mposhtur Projektin Zorgo! Figurat janëmidis 2,75-inç dhe 4-inç të gjatë me 4 pika artikulimi. Cilen do të merrni? Chad Wild Clay me Regina, PZ2 dhe PZ Squire ose Vy Qwaint, Daniel Gizmo, Melvin PZ9 dhe PZ Funf. Pse të mos provoni t’i mbledhni të gjitha?

Karakteristikat e produktit:

  • 8 figura për të mbledhur! Stilet ndryshojnë.
  • Figurat janë midis 2,75-inç dhe 4-inç
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

41130CO

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.