Spy Ninjas – Ninja Noise Enhancer From Chad Wild Clay & Vy Qwaint

15.00

SKU: 553246 Kategori: ,

Hej Spy Ninjas!

Ne jemi një ekip miqsh të mirë që krijojmë video të aventurave tona të përditshme plot aksion.

Ne përdorim artet marciale dhe aftësitë e detektivëve për të gjetur të dhëna dhe për të zgjidhur enigmat për të mposhtur armikun tonë – organizatën e keqe të hakerëve Project Zorgo, e cila synon të marrë kontrollin e internetit!

Shtypni dhe mbani butonin e pasmë në Ninja Noise Enhancer për të dëgjuar bisedat sekrete të Hacker-it, me një kufje të rregullueshme dhe një çelës rrotullues për zgjatjen e mikrofonit, Ninja Noise Enhancer përshtatet pikërisht në veshin tuaj për ato misione të fshehta!

Kapni Ninja Noise Enhancer dhe përdorni aftësitë tuaja të Ninja Stealth për të ndihmuar Ninja Spy që të përballen me Projektin Zorgo!

Karakteristikat e produktit:

  • Përmbajtja: 1 X Spy Ninjas Noise Enhancer
  • Shtypni dhe mbani butonin e pasmë në Zgjeruesin e Zhurmës për të dëgjuar bisedat sekrete të Hakerit!
  • Bateritë e kërkuara: 3 x LR41 (të përfshira)
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

Character Options

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

41155CO

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.