Spy Ninjas – Project Zorgo Mask From Chad Wild Clay & Vy Qwaint

15.00

SKU: 553244 Kategori: , ,

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të bëjnë sikur janë spiuni i ardhshëm ninja me këtë maskë të Project Zorgo.

Thirrni të gjithë ninjat spiunë, bashkohuni me ekipin e miqve më të mirë që krijojnë video të aventurave tona të përditshme të mbushura me aksion duke përdorur artet marciale dhe aftësitë e detektivëve për të gjetur të dhëna dhe për të zgjidhur enigmat për të mposhtur armikun! Organizata e keqe e hakerëve Project Zorgo, synon të marrë kontrollin e internetit, përdor këtë maskë Project Zorgo për t’u fshehur.

Karakteristikat e produktit

  • Ndihmoni ninjat spiun të depërtojnë në kampin e armiqve Project Zorgo me këtë maskë
  • Vjen me rrip koke te rregullueshme
  • Dimensionet e përafërta 20 x 15 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

Character Options

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

41188CO

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.