Spy Ninjas – Secret Message Spy Gear Kit From Chad Wild Clay & Vy Qwaint

15.00

Hej Spy Ninjas!

Ne jemi një ekip miqsh të mirë që krijojmë video të aventurave tona të përditshme plot aksion.

Ne përdorim artet marciale dhe aftësitë e detektivëve për të gjetur të dhëna dhe për të zgjidhur enigmat për të mposhtur armikun tonë – organizatën e keqe të hakerëve Project Zorgo, e cila synon të marrë kontrollin e internetit!

Dërgoni mesazhe sekrete miqve tuaj me bojën e padukshme Secret Message Spy Pen!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Stilolaps spiun të mesazheve sekrete, rrotë dekoderi, fletore spiun Ninja dhe lapsa, si dhe mesazhe sekrete!
  • Stilolapsi ka një stilolaps të rregullt boje, një shënues boje të padukshme, një ndarje sekrete për mesazhe dhe një dritë UV për të zbuluar mesazhin e fshehur!
  • Bateritë e përfshira (3 x LR41)
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

Character Options

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

41151

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.