Squeakee Minis Chat Back Figure – Heelie Puppy

12.00 15.00

S’ka stok

SKU: 550675 Kategori: , , Etiketë:

Fto një mik të ri të adhurueshëm në shtëpi me këtë figurë Heelie Puppy nga linja Squeakee Minis.

Këlyshi Heelie është kaq i adhurueshëm! Në formë si një kafshë shtëpiake argëtuese me tullumbace, ky mik me ngjyra të ndezura premton shumë argëtim në kohën e lojës. Fëmijët do të kënaqen nga veçoria e luajtjes së zhurmshme, si dhe të gjitha veçoritë e tjera ndërvepruese ndërsa luajnë me këtë kafshë shtëpiake të lezetshme.

Plus, ka shumë miq të tjerë Squeakee Mini për të mbledhur! Shikoni gamën e plotë për të sjellë edhe më shumë argëtim gazmor në oraret e tyre të lojës (secila shitet veçmas).

Për moshat 5+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Character Options

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

12302

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.