Squeakee Minis – Sugapops The Unicorn

15.00

S’ka stok

SKU: 553282 Kategori:

Squeakee Minis janë kafshët e lezetshme të mini balonave me zëra gazmorë heliumi. Këto kafshë të vogla të lezetshme kombinojnë gjithçka që ju pëlqen në lidhje me balonat dhe kafshët shtëpiake lozonjare. Njihuni me SUGAPOPS UNICORN! Sugapops është një vajzë e vogël e turpshme, por sapo ta njihni, do të zbuloni se ajo është e mbushur me argëtim! Super e ëmbël, asaj i pëlqen të përsërisë atë që ju thoni me zërin e saj kërcitës helium. Fryni hundën e saj dhe dëgjoni këtë njëbrirësh të lezetshëm të fryhet derisa të bëhet ‘POP!’. Përfshihen 3 bateri demonstruese AG13 (LR44).

Për moshat 5+ vjeç.

Karakteristikat kryesore:

Përmban zërin e heliumit

Bateritë e kërkuara: 3 x LR44 (bateritë demonstruese të përfshira)

Përmasat e produktit: 11 x 4 x 8 cm

Specifications

Manufacturer

Character Options

Manufacturer Number

12317

Our Product Number

553282

Safety Information

Not suitable for children under 36 months