Squeakee: The Interactive Balloon Dino

99.99

Vetëm 1 stok

SKU: 553263 Kategori: , ,

Njihuni me Squeakee Dino! Ai është një dinozaur ndërveprues i balonave, i cili kërcen

Keni dëgjuar për Epokën e Gurit, mirëpo ky dino ka dalë direkt nga “Epoka e Fluturimit” dhe i fryrë nga argëtimi dhe personaliteti. Me mbi 70 tinguj dhe reagime, ky dino lodër do t’ju mahnisë vërtetë! Squeakee Dino është kaq interaktiv dhe i pëlqen të luajë lojëra: Ai reagon ndaj tingujve, nëse i ulërini edhe ai do të ju ulërijë, nesë ju i ulërini shumë ai edhe mund të ikë apo edhe të kërcejë!

Ky Dino lozonjar e do lodrën e tij që kërcit kockat, ai ecën dhe i përgjigjet zhurmës së saj. Përkëdhelni hundën e tij dhe ai do të nuhasë, dhe do të godasë me këmbë ose do të gudulis për ta bërë atë të qeshë në mënyrë histerike. Ka kaq shumë lojëra që mund të luani me Squeakee Dino.

Squeakee Dino është gjithashtu një balerin i mrekullueshëm. Vendosni kufjet e tij dhe shikojeni atë duke bërë një lëvizje ndërsa kërcen! Ju madje mund ta bëni kafshën tuaj Dino të kërcejë duke i tërhequr bishtin, por mos u shqetësoni, thjesht pomponi bishtin e Squeakee Dino-s për ta fryrë përsëri. Kjo lodër e mrekullueshme elektronike është kaq qesharake dhe ndërvepruese dhe ai thjesht po shpërthen të bëhet BBF-ja juaj! (Best Balloon Friend)

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin Squeakee Dino, lodër sqeaker kockash, kufje dino dhe manual
  • Bateritë:  6 x AA (nuk përfshihen)
  • E përshtatshme për moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Character Options

Manufacturer Number

12310

Our Product Number

553263

Age

5 – 8, 8 – 11