Squishmallows 12′ Soft Toy – Lavendar Monarch Butterfly

30.00

S’ka stok

SKU: 563336 Kategori: , , ,

Koha e Squish është koha e lojës kur e shtoni këtë pelush në Skuadrën tuaj Squishmallows.

Ky pelush ultra i shtrydhur, me madhësi 12 inç është bërë me materiale të cilësisë së lartë dhe ultra të buta. Shtoni këtë pelush të adhurueshëm në Skuadrën tuaj Squishmallow.

Squishmallows janë perfekte për t’u strukur me të kur pushoni në shtëpi, shikoni një film ose bëni një udhëtim të gjatë me makinë ose aeroplan. Ky pelush autentik Squishmallows është i lehtë për t’u pastruar – lahet me dorë, pastaj thahet në ajër. Këto Squishmallows të dashur dhe të shtrydhur janë lodrat më të buta dhe më të lezetshme prej pelushi. Bashkohu me Skuadrën Squishmallows!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Squishmallows pelushi 12 inç
  • Zgjerojeni skuadrën tuaj Squishmallows me Lavendar Monarch Butterfly, një kafshë pellushi super e butë dhe e koleksionueshme
  • Sillni argëtimin në shtëpi me këtë Squishmallows, të bërë me materiale ultra të buta dhe me cilësi të lartë
  • Squishmallows vijnë në një sërë personalitetesh, madhësish dhe ngjyrash argëtuese
  • Kërkoni për seri të tjera të Squishmallows, duke përfshirë FlipAMallows, HugMees, Mystery Squad dhe Stackables nga Squishmallows
  • Dimensionet e përafërta: 12-inç
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

SQCR02429

Our Product Number

555155

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.