Star Wars – The Empire Strikes Back Adventure Game

15.00

Vetëm 1 stok

SKU: 550614 Kategori: ,

Mblidhni Forcën dhe përgatituni për aksion me lojën aventurore The Empire Strikes Back nga linja e Star Wars.

Frymëzuar nga loja origjinale e lëshuar nga Kenner në 1980, kjo lojë retro e Star Wars është e përkryer për fansat dhe koleksionistët. Lojtarët udhëtojnë nëpër Ice Planet Hoth për të mposhtur Darth Vader, duke përdorur aftësitë e tyre Jedi për të fituar ditën.

Me një figurë ekskluzive të Luke Skywalker (Snowspeeder) të përfshirë brenda paketës, si dhe me shumë lojëra të frymëzuara nga filmat, kjo është një gjë e domosdoshme për çdo adhurues të Star Wars.

E përshtatshme për moshat 8+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

E93851020

Our Product Number

550614

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids