Star Wars: The Mandalorian 7″ Lunchbag with Strap

9.99

SKU: 547287 Kategori: , ,

Thërrasim të gjithë fansat e Mandalorian, filloni të ktheheni në shkollë me stil me këtë çantë dreke izotermale. Nëse jeni duke kërkuar për një çantë dreke të shkëlqyer të izoluar, kjo është ajo, kjo kuti elegante e drekës është e përkryer për të çuar të gjitha ushqimet tuaja në shkollë.

Me një fotografi të preferuar për adhuruesit, Mandalorian dhe 1 rrip të gjatë shpatullash, një zinxhir të fortë rreth e qark, shumë vend për sanduiçe dhe role, ushqime të lehta, fruta dhe të dizajnuara për ta mbajtur drekën tuaj të freskët deri në pushim, kjo është kutia perfekte e drekës për në shkollë. për çdo moshë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin rrip të gjatë, duke e bërë të lehtë bartjen e të gjitha ushqimeve tuaja
  • Përmasat e përafërta: H 20cm x L 25cm x L 9cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JACOB COMPANY

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

EN3111303

Our Product Number

547287

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.