Star Wars: The Mandalorian – Animatronic Interactive ‘The Child’

99.99

Ka stok

SKU: 546079 Kategori: ,

Shtoni në familjen tuaj Baby Yoda-n tuaj me Animatronic Interactive ‘The Child’, frymëzuar nga Star Wars: The Mandalorian.

Kjo lodër e adhurueshme Baby Yoda është kaq e lezetshme! E quajtur zyrtarisht The Child, kjo lodër interaktive është perfekte për fansat e vegjël të Star Wars, shikoni se çfarë ndodh kur prekni majën e kokës së The Child ndërsa aktivizon efektet zanore dhe lëvizjet.

Ka shumë efekte animatronike për t’u zbuluar, përkëdheleni atë në kokë tre herë për të aktivizuar The Force, ose shtrijeni kur është koha për të marrë një sy gjumë.

Sido që të zgjidhni të luani, ne e dimë që do ta pëlqeni këtë lodër fantastike.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Batteries Required

3 x AA (included)

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

F1119

Our Product Number

546079

Safety Information

Not suitable for children under 36 months