Star Wars The Vintage Collection: The Mandalorian – Kuiil 9.5cm Figure

19.00

Ka stok

SKU: 558827 Kategori: , ,

Një fermer avulli në Arvala-7, Kuiil erdhi për të kërkuar paqe në një botë larg rrugës, e cila tani është futur nën kriminelë dhe mercenarë.

Festoni trashëgiminë e Star Warsdhe aventurën nga një galaktikë e largët, me figura dhe mjete  3.75 inçe me cilësi premium nga koleksioni Star Wars The Vintage Collection.

Inspiruar nga Star Wars: The Mandalorian, kjo figurë koleksionuese  3.75 inçe nga Star Wars The Vintage Collection është një dhuratë e shkëlqyer për fansat dhe koleksionerët e Star Wars.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: figurën dhe 2 aksesore
  • Inspiruar nga Star Wars: The Mandalorian, The Vintage Collection është e përsosur për koleksionerët e Star Wars.
  • Madhësi e përafërt:  3.75 inçe
  • Për moshën 4 vjetë dhe më lart.

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

558827

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.