Starlink Weapons Pack – Iron Fist & Freeze Ray MK-2

1.20 4.00

Ka stok

SKU: 549658 Kategori: , Etiketë:

Specifications

Age

8 years+

Manufacturer

Wowwee

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

300096418

Our Product Number

549658

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.