Stay Active Bubble Skip Game

19.99

SKU: 564243 Kategori:

Duke kapërcyer dhe krijuar flluska me lojën Stay Active Bubble Skip.

Bubble Skip është loja super argëtuese e kërcimit dhe kapërcimit që mund të luhet brenda dhe jashtë. Kjo lodër e mrekullueshme kombinon dy aktivitete argëtuese; ndërsa jeni duke kapërcyer dhe duke kërcyer, shikoni se si krijon flluska!

Hapni kapakun në topin Bubble Skip dhe mbusheni me tretësirën e flluskës. Zëvendësoni kapakun dhe vendosni kyçin e këmbës së djathtë në unazën plastike, atëherë gjithçka që duhet të bëni është të kaloni te flluskat! Që flluskat të dalin, kapërcimi juaj i flluskës duhet të prekë vazhdimisht tokën.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Bubble Skip Game me 60 ml tretësirë për fluska
  • Inkurajon lojën aktive – Përmirëson koordinimin, fitnesin dhe qëndrueshmërinë
  • Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
  • Sigurohuni që të vishni këpucë të ndjeshme
  • Përmasat e përafërta: 11 x 78 x 11 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

07559-02

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.