Stay Active Splash Atom Water Balloon Game

14.99

SKU: 563579 Kategori: ,

Qëndroni aktiv dhe shmangni zhytjen me lojën Splash Atom Water Balloon.

Në këtë lojë emocionuese aksioni, mbushni atomin tuaj Splash me balona uji (ose ajër, nëse jeni duke luajtur në ambiente të mbyllura) dhe vendosni 1 lojtar në çdo skaj. Mbani 1 litar në secilën dorë dhe hapni krahët me shpejtësi dhe me forcë. Splash Atom do të rrëshqasë njëri nga një skaj në tjetrin. Gjithçka varet nga aftësia juaj, sa më afër të jetë, aq më e fortë do të lëshohet. Nëse ju arrin….. Splash Atom do të shpërthejë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Splash Atom dhe 36 x balona (të zëvendësueshme me balona të zakonshme)
  • Për lojëra të brendshme ose të jashtme – Nëse luani brenda, thjesht mbushni balonat me ajër në vend të ujit
  • Për 2 lojtarë
  • Përmasat e përafërta: 13 x 13 x 17 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

S07500

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.