Steffi Love Fully Flexible Sport Doll

18.00

SKU: 557202 Kategori:

Tani me 14 nyje të artikuluara, ju mund të lëvizni dhe poziciononi Steffin ndërsa ajo përkulet dhe kryen stërvitjen e saj! Kukullat tona të njohura Steffi janë me vlerë fantastike, vijnë me një shumëllojshmëri aksesorësh të detajuar dhe një veshje sportive që përshtatet.

Kukulla e modës Steffi Love Sport sigurisht që do të sigurojë orë të tëra lojërash të pafundme dhe me imagjinatë për të voglin tuaj falë përzgjedhjes së aksesorëve argëtues sportivë dhe nyjeve lëvizëse. Pavarësisht nëse ajo ndihet zen në klasën e saj javore të jogës ose shkon për një vrapim të shpejtë, freskues nëpër park, mund të keni shumë argëtim emocionues!

Kukulla Steffi Love Sport vjen me një veshje stërvitore krejtësisht elegante rozë dhe blu, e kompletuar me një bluzë sportive të çuditshme, dollakë rozë dhe këpucë rozë të përshtatshme. Gjithmonë e përgatitur, Steffi vjen me tapetin e saj të jogës dhe shishet të ujit.

Karakteristikat e produktit:

  • Kukulla sportive Steffi Love, 29 cm e gjatë
  • Trup plotësisht i artikuluar me 14 nyje lëvizëse Steffi vjen me një veshje stërvitjeje super elegant; bluzë sportive fantastike, dollakë rozë dhe këpucë rozë që përputhen
  • Përmirëso kohën e lojës me dyshekun e jogës dhe shishen e ujit të Steffi
  • Kombinoni dhe përshtatni aksesorët dhe veshjet Steffi me kukulla të tjera Steffi për argëtim pafund
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

SIMBA SMOBY UK LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

105733501

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.