Steffi Love Longboard Skater Girl Doll

18.00

S’ka stok

SKU: 557205 Kategori:

Zbuloni tendencën më të bukur me kukullën Steffi Love Longboard Skater Girl. Bashkohuni me të ndërsa mëson të kalërojë dhe të bëjë truqet në dërrasën e saj të gjatë të gjelbër.

Sot, Steffi është jashtë qytetit me dërrasën e saj të re dhe ju jeni të ftuar të vini! Kukulla Steffi Skater Girl vjen e veshur me veshjet më të bukura retro, një bluzë grafike rozë me përmasa të mëdha me pantallona të shkurtra për biçikleta dhe këpucë vjollcë. Siguria në radhë të parë, Steffi ka gjithashtu një helmetë të gjelbër për t’iu përshtatur dërrasës së saj të gjelbër dhe një çantë elegante mbi supe për të mbajtur të gjithë aksesorët e saj kur lëviz nëpër qytet.

Pavarësisht nëse ajo është jashtë duke shijuar rrezet e diellit, duke mësuar truqe të reja ose duke u shoqëruar me miqtë e saj, ka shumë argëtim emocionues me Steffi Love!

Karakteristikat e produktit:

  • Kukulla Steffi Love Skater Girl, 29 cm e gjatë
  • Frymëzuar nga skateboarding, Steffi vjen me një bluzë në trend ngjyrë rozë pastel, me pantallona të shkurtra për biçikleta.
  • Plus Steffi gjithashtu përmban një çantë me stil vjollcë mbi supe dhe këpucë të ngjashëm me ngjyrë vjollce
  • Përmirëso kohën e lojës me dërrasën e saj të mrekullueshme jeshile, kapelen, mbrojtëset për gjunjët dhe bërrylat, Steffi Love Longboard Girl është bashkuar plotësisht për pozim të lehtë
  • Kombinoni dhe përshtatni aksesorët dhe veshjet Steffi me kukulla të tjera Steffi për argëtim pafund
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

SIMBA SMOBY UK LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

105733580

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.