Steffi Royal Baby Doll

18.00

Ka stok

SKU: 534159 Kategori:

Fëmija i Princeshës Steffi pritet të lined dhe ajo mezi pret!

Varet nga ju që ta ndihmoni me fëmijën.

Ndrysho gungën e shtatzënisë të Steffit me një panel barku të sheshtë kur fëmija të lindë. Fustani i saj vezullues e bën atë të duket bukur para dhe pas lindjes.

Jepini fëmijës një kurorë që të përputhet me atë të Princeshës Steffi. Më pas lëkundini për të fjetur në krevatin mbretëror të përfshirë.

Princesha Steffi është 29 cm e gjatë dhe ka flokë kafe.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Simba Smoby

Manufacturer Number

5737084

Our Product Number

534159

Safety Information

Not suitable for children under 36 months