Stokke® baby tripp trapp® set – hazy grey

47.90 59.00

SKU: 300159318 Kategori: Etiketë:

Rreth 6-9 muajsh, fëmija juaj do të jetë në gjendje të ulet drejt pa ndihmë. Seti i bebeve përbëhet nga një mbështetëse e lartë dhe një shirit mbështetës me rripa sigurie që mund të blihen veçmas, të cilët e lejojnë të voglin të ulet në tryezë në mënyrë të sigurt dhe të rehatshme. I përshtatshëm për versionin evropian të karriges Tripp Trapp të prodhuar pas majit 2003.
Lejon karrigen e lartë të përdoret që nga momenti kur fëmija është në gjendje të ulet pa ndihmë. Ndarës i integruar i këmbëve. I sigurt në larës enësh.
Çfarë përfshihet: mbështetëse për Baby Set; shirit mbështetës për Baby Set; jastëkë kundër rrëshqitjes.
Shiten veçmas: Tabaka, rripa, jastëk dhe aksesorë të ndryshëm.

Specifications

Manufacturer

STOKKE

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

7040351593182

Our Product Number

300159318

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.